stella zajezd dovolena leto pobyt 2013 last minute

Vysoké Tatry - turistika ****

destinace: Slovenská republika, Slovenská republika

Termín:

Délka pobytu:

Aktuální cena:0 Kč

Původní cena:

strava:0

doprava:0

Odlet:0

Ternímy a ceny do hotelu Vysoké Tatry - turistika

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Program zájezdu
1. den: odjezd z Plzně v 5.30 hod. (z Prahy v 6.45 hod.). Příjezd do Tatrianských Matliar, ubytování v hotelu Hutník, večeře.
2. den: ze Starého Smokovce vyjedeme zubačkou ev. můžete i pěšky na Hrebienok, vydáme se navštívit Velkou a Malou Studenou dolinu. Zdatnější určitě vystoupí do Příčného sedla, které obě doliny spojuje a cestou dojdou k Téryho chatě u Pěti Spišských ples a Zbojnické chatě. Ostatní se potěší nenáročnou procházkou kolem Studenovodských vodopádů nebo si vyjdou k jedné z chat buď Téryho – Malou Studenou dolinou nebo Zbojnické – Velkou Studenou dolinou a zpět na Hrebienok. Odtud opět zubačkou sjedeme do Starého Smokovce.
3. den: dopoledne se vydáme do Staré Lubovni, jednoho z nejstarších královských měst na Slovensku, nad nímž se vypíná mohutný gotický hrad, který budete moci navštívit a prohlédnete si i lidový skanzen. Pak přejedete do Národního parku Pieniny, zastavíte se v pravé slovenské kolibě a zažijete jedinečnou atmosféru při plavbě na tradičních pltích kaňonem řeky Dunajec. Pro skalní turisty budou připraveny varianty turistických tras z Tatranské Lomnice. Návrat na ubytování.
4. den: vyjdeme ze Ždiaru, kam nás zaveze autobus Munkovou dolinou na jednu z nejkrásnějších tras Belánskými Tatrami. Pro méně zdatné turisty je možné kochat se výhledy na nejvyšší hory „Belánek“ Havran a Ždiarská vidla a navštívit muzeum Ždiarský dom, poté přejedeme k Belianské jaskyni a po její návštěvě se vrátíme autobusem (ev. lehkou procházkou) zpět do hotelu.
5. den: lanovkou na Skalnaté pleso, odkud si budete moci vyjet dále lanovkou na Lomnické sedlo (2196 m) nebo Lomnický štít (2632 m) a dále přes Velkou Svišťovku sejít do doliny Zeleného plesa k chatě Brnčálka a odtud zpět do hotelu. Kdo bude chtít, může od Skalnatého plesa přes Malou Svištovku lehkou trasou zpět do hotelu.
6. den: ze Štrbského Plesa navštívíme Mlynickou dolinu a dojdeme k vodopádu Skok, zdatnější se mohou rozhodnout pro výstup do Bystrého sedla a Furkotskou dolinou zpět na Štrbské Pleso. Někteří možná zvolí výjezd lanovkou na Solisko nebo jen procházkou k Popradskému plesu a na Symbolický cintorín. Pro zdatné turisty je možný náročnější výstup na Rysy. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.
7. den: příjezd v časných ranních hodinách do 6.00 hod.
Ubytování
hotel s polopenzí (2lůžk. pokoje s přísl.)
Stravování
5x polopenze
Cena zahrnuje
dopravu luxusním busem (WC, klima, DVD, bar), 5 nocí v hotelu s polopenzí, pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění
Cena nezahrnuje
Doporučená částka na vstupy a lanovky: 60,- EUR.
Pořádající ck: Intertrans, s.r.o. IČO: 10384596
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...