stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

CAROL - Praha ***

destinace: Česká republika, Čechy, Praha

Termín:03.07. (Pá) - 05.07. (Ne) 2020

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

Aktuální cena:2 220 Kč

Původní cena:

strava:Snídaně

doprava:Vlastní

Odlet:

Ternímy a ceny do hotelu CAROL - Praha

Poloha
Hotel Carol najdete v tiché ulici v Libni přímo na okraji rušného centra města, jen 250 metrů od stanice metra Českomoravská. Do centra města jste odtud metrem jen 8 minut, tramvají (zastávka 100 m od hotelu) 10 min. Je to ideální místo pro poznávání Prahy. Hotel leží v těsné blízkosti nákupního centra Hafra s Dinoparkem a O2 areny. Objevte krásy Prahy a navštivte: Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Petřín, Václavské náměstí, Strahov, Karlův Most a další atrakce v Praze.
Vybavení
recepce, venkovní terasa, hlídané kryté parkoviště za hotelem, výtah, Wi-Fi, internetový koutek.
Ubytování
2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s přistýlkou, vana nebo sprcha+WC, SAT/TV, klimatizace, konvice na vaření kávy a čaje, fén, telefon, lednice, trezor
Stravování
snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří v okolních restauracích.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Doporučujeme vyzkoušet: PRAHA HOP ON - HOP OFF TOUR - jedinečný způsob cestování Prahou. Tři různé okruhy vám umožní cestovat po městě v pohodlí a s neomezeným počtem přestupů. Během celé cesty vám bude k dispozici asistentka přímo na palubě autobusu. Jízdenky s platností 24 nebo 48 hodin. Všechny autobusy jsou vybaveny sluchátky s audio průvodcem ve 22 světových jazycích. V ceně jízdenky je též hodinová projížďka lodí. Doporučujeme navštívit: MUZEUM KARLA ZEMANA - představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce Karla Zemana a jeho filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století - podstatná část expozice je věnována filmům Cestě do pravěku, Vynález zkázy, Baron Prášil - muzeum nabízí možnost vyzkoušet si na vlastních fotoaparátech a videokamerách trikové postupy, které Karel Zeman ve svých filmech používal NÁRODNÍ GALERIE - Národní galerie v Praze otevírá zcela zdarma svoje stálé expozice pro děti a mládež do 18 let a studenty do 26 let. - vstupné zdarma se vztahuje jak na české, tak zahraniční návštěvníky, kteří Národní galerii v Praze navštíví v období od dubna do prosince MUZEUM SMYSLŮ - probudí vaše smysly - Zažijte nepředstavitelné - vyzkoušíte si svět plný pocitů a neuvěřitelných optických iluzí Dovolená POD ROZHLEDNOU: Petřín (vzdálenost 9 km), 324 m. n. m., 299 schodů Mladší šedesátimetrová sestra Eiffelovy věže. Nachází se zde zrcadlové bludiště. Provozní doba (bez záruky): říjen, březen (denně 10:00 - 20:00), listopad - únor (denně 10:00 - 18:00), duben - září (denně 10:00 - 22:00) Vstupné (bez záruky): dospělí: 120 Kč, děti, studenti, důchodci: 65 Kč, rodinné vstupné: 300 Kč Žižkovský vysílač (vzdálenost 5 km), 256 m. n. m., výtah Provozní doba (bez záruky): denně 9:00 - 24:00 Vstupné (bez záruky): dospělí: 230 Kč, snížená cena 160 Kč, rodinné vstupné 550 Kč Rozhledna Cibulka (vzdálenost 13 km), 302 m. n. m., 76 schodů Šestnáct metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Motol, sídliště Řepy a Kotlářka. Rozhledna je postavena jako umělá hradní zřícenina. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma
Dítě
Jedno dítě do 2,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena na přistýlce platí v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
Parkování
zvýhodněné pro klienty ATIS: 200 Kč / noc
POBYT SE ZVÍŘETEM
500 Kč/ zvíře / noc
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
NA SKOK V PRAZE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s bufetovou snídaní - Wi-Fi - mapa s atrakcemi Prahy
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
POZNÁVÁME PRAHU (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný)- 4x ubytování s bufetovou snídaní - 1x voucher na plavbu po Vltavě (1 hod) - 1x vstupenka do Muzea Karlova mostu - Wi-Fi - mapa s atrakcemi Prahy
CELKOVÁ KAPACITA
67 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK
21 Kč / osoba /den
AKČNÍ NABÍDKA
KOUSEK OD DINOPARKU a NÁKUPNÍHO CENTRA HARFA
Proč k nám?
Proč Hotel CAROL*** Praha: - jen 200 m od stanice metra Českomoravská - v blízkosti nákupního centra Harfa a Dinoparku
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd směrem k O2 Areně, ulice Sokolovská, parkování na hotelovém parkovišti.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Prahy, odtud MHD na stanici metra "Českomoravská" (250 m od hotelu) nebo tramvají do stanice "Ocelářská" nebo "Divadlo Gong" (100 m).
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Prahy, odtud MHD na stanici metra "Českomoravská" (250 m od hotelu) nebo tramvají do stanice "Ocelářská" nebo "Divadlo Gong" (100 m). Vlakové nádraží Praha Libeň je cca 1,2 km od hotelu.
Kód hotelu
H3005R20
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...