stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Termín:17.06. (St) - 21.06. (Ne) 2020

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Aktuální cena:6 290 Kč

Původní cena:

strava:Snídaně

doprava:Vlastní

Odlet:

Ternímy a ceny do hotelu Penzion André

Poloha
Penzion André se nachází ve vinařské oblasti Velké Pavlovice a je ideálním výchozím bodem pro peší i cyklistické výlety. Velké Pavlovice jsou místem vína, meruněk, neskonalé pohostinnosti místních obyvatel, bohatého kulturního života i folklorních tradic.
Další údaje
Penzion v srdci vinohradů přímo láká svoji jedinečnou atmosférou pro strávení nezapomenutelné dovolené. V okolí celého penzionu se nabízí k relaxaci nádherně vytvořená zahrada s toskánskými prvky a v zadnní části penzionu můžete objevit naučnou vinařskou stezku. Penzion doporučujeme pro všechny věkové kategorie, rodinám s dětmi i párům.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, letní terasa s udírnou a grilem, vinárna, vinotéka, výrobní hala vín, archív vín, vinný sklep, rozárium (s více než 600 keři v 50 odrůdách růží), "babiččin statek" (malý statek se zvířaty).
Zdarma: Wellness (30 minut/pokoj/pobyt).
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny klimatizací (zdarma), Wi-Fi (zdarma), TV, telefonem a trezorem (zdarma).
Stravování
Snídaně.
Doporučení
Penzion v srdci vinohradů přímo láká svoji jedinečnou atmosférou k strávení nezapomenutelné dovolené. V okolí celého penzionu se nabízí k relaxaci nádherně vytvořená zahrada s toskánskými prvky a v zadnní části penzionu můžete objevovat naučnou vinařskou stezku. Penzion doporučujeme pro všechny věkové kategorie, rodinám s dětmi i párům.
Pořádající ck: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...