stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Termín:24.09. (So) - 29.09. (Čt) 2022

Délka pobytu:6 dní, 4 noci

Aktuální cena:32 290 Kč

Původní cena:33 490 Kč

strava:Dle programu

doprava:Letecky

Odlet:Praha

Ternímy a ceny do hotelu Islandská pohlednice

Harmonogram
1. den: večer odlet z Prahy do Keflavíku.

2.den: Výlet po trase „Zlatého islandského trojúhelníku" povede do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír ­Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Procházka romantickou krajinou v NP Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa. 3. den: V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády ­Seljalandsfoss a Skógafoss, možnost návštěvy muzea Skogar Waterfall, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu – útesů Dyrhólaey. Zastávka v městečku Vík.

4. den: Výlet na poloostrov Reykjanes. Skalní útesy Rejkjanestá s vyhlídkou na Atlantik a „Ohňový ostrov" Eldey, horké prameny Gunnuhver, rybářské městečko Grindavík a oblast horkých pramenů Seltún. Proslulé termální lázně Modrá laguna. Koupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná.
5. den: snídaně. Volno v ­Reykjavíku s možností návštěvy termálních lázní, botanické zahrady, muzeí a dalších zajímavých míst hlavního města Islandu. Fakultativně celodenní výlet do oblasti ­Borgarfjördur, kraje považovaného za domov islandských ság (cena cca 70 EUR), v jehož programu bude dominantní návštěva Reykholtu, kaskád vodopádů Hraunfossar tryskajících zpod lávového pole,  největších horkých pramenů Islandu Deildartunguhver (180 litrů vařící vody za vteřinu) či možnost návštěvy muzea Settment (není v ceně), Transfer na letiště v Keflavíku. Po půlnoci odlet do Prahy.

6. den:
 přílet ráno do Prahy.
V ceně zahrnuto
leteckou přepravu Praha–Keflavík–Praha • dopravu na Islandu dle programu • 4 noclehy v hotelu s příslušenstvím • 4 snídaně • služby průvodce

Cena nezahrnuje vstupy.
Výhody
- skvělá cena - výhoda přímého letu Praha - Keflavík - oblíbený zájezd řadu let
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...