stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Termín:25.10. (Pá) - 29.10. (Út) 2019

Délka pobytu:5 dní, 2 noci

Aktuální cena:6 490 Kč

Původní cena:

strava:Polopenze

doprava:Autobus

Odlet:

Ternímy a ceny do hotelu Toskánsko

Poloha
Toskánsko je jedinečný region v Itálii s bohatou historii. V minulosti byly Florencie, Pisa a Siena města mocnými městskými státy. Tyto města psaly dějiny a to nejen mocenské, ale hlavně dějiny umění, kultury, vědy. Krása a bohatství těchto měst se v Toskánsku uchovala do dnešních dnů.
Počet dní
5denní zájezd
Cena zahrnuje
2 noci s polopenzí v hotelu 3* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu luxusním autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, galerie Uffizi (nutná rezervace při přihlášení zájezdu).

60 EUR.
Program
Den 1
Odjezd večer. Noční přejezd.
Den 2
Prohlídka města Lucca s proslulým dómem, historické centrum obehnané hradbami, pěší zóna s řadou historických budov a spletí úzkých středověkých uliček, Piazza dell Anfiteatro, kostel Chiesa di San Michele in Foro. Návštěva Pisy, významného města minulosti, jedinečné památky Piazza del Duomo s gotickým dómem a šikmou zvonicí, Battisterio, Piazza dei Cavalieri. Ubytování. Večeře. Nocleh.
Den 3
Snídaně. Prohlídka Sieny s řadou jedinečných památek tohoto významného toskánského města. Náměstí Piazza del Campo a Palazzo Publico s věží Torre del Mangia a muzeem Civico. Sienský dóm patřící k největším katedrálám v Itálii a svou architekturou, plastikami a malbami se řadí mezi opravdové klenoty. V obrazárně Pinacoteca Nazionale naleznete skvělou sienskou malířskou školu 12. až 16. století. Zastávka v středověkém městečku Monteriggioni, klenotem mezi městy na kopci, které je obehnáno středověkými hradbami. Přejezd do San Gimignana, které se řadí mezi nejatraktivnější místa v Toskánsku, jeho hradby a historické věže dokreslují malebný obraz středověkého města. Návrat na ubytování. Večeře. Nocleh.
Den 4
Snídaně. Celodenní prohlídka největších zajímavostí hlavního města Toskánska Florencie – náměstí Piazza della Signoria s palácem Palazzo Vecchio, katedrála Duomo Santa Maria del Fiore, zvonice, baptisterium, Ponte Vecchio, náměstí Piazza di San Lorenzo s kaplí Medicejských, Palazzo Pitti. Návštěvy muzeí. Odjezd večer.
Den 5
Návrat dopoledne.
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...