stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Mrtvé moře a metropole Izraele **

destinace: Izrael, Poznávací zájezdy - Izrael, Izrael

Termín:03.11. (Út) - 10.11. (Út) 2020

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

Aktuální cena:41 990 Kč

Původní cena:

strava:Polopenze

doprava:Letecky

Odlet:Praha

Ternímy a ceny do hotelu Mrtvé moře a metropole Izraele

Popis zajezdu
Program zájezdu:
1. den PRAHA – TEL AVIV – JAFFA – JERUZALÉM
Sraz před odbavovací přepážkou CK ESO travel na letišti Praha již 3 hodiny před odletem, odbavení do Tel Avivu. Odlet do Tel Avivu. Prohlíd ka starobylé Jaffy, která leží pouhých 5 km od Tel Avivu. Odjezd do Jeruza léma. Večeře. Nocleh v Jeruzalémě.
2. den JERUZALÉM
Snídaně. Prohlídka Jeruzaléma (Chrá - mo vá hora, Skalní dóm, Zeď nářků, hora Sión, Olivetská hora, Getseman - ská za hra da, chrám Národů, Křížová cesta Via Dolorosa se 14 zastaveními, chrám Božího hrobu). Do Zdi nářků, nejsva tějšího místa na naší planetě, budete moci vložit své přání. Tři velká nábožen ství (judaismus, křesťanství, islám) považují Jeruzalém za “Svaté město”. Jeruzalém se rozkládá v Jud - ských horách na hranici úmoří Středo - zemního a Mrtvého moře, na okraji Judské pouště. Snad žádné jiné město nemá tak barvitou a složitou historii, atmo sfé ra města je skutečně nepopsa - telná a nepřenosná. Večeře. Nocleh.
3. den JERUZALÉM – EIN BOKEK
Snídaně. Odjezd z Jeruzaléma Judskou pouští k Mrtvému moři do lázeňského střediska Ein Bokeku, koupání v léči - vém Mrtvém moři. Večeře. Nocleh.
4. – 6. den EIN BOKEK
Snídaně. Možnost koupání v Mrtvém moři. Každý by měl alespoň jednou za život navštívit Mrtvé moře, nejníže položené místo na naší planetě (408 metrů pod úrovní světového oceánu) a přesvědčit se, že zeměpisci ani lékaři nelžou. Zdejší prostředí s vodou plnou minerálů, se sluncem bez škodlivého záření a s ovzduším bohatým na kyslík se osvědčilo při léčbě mnoha kožních, revmatických, dýchacích a svalových chorob. Zejména nemocní lupénkou mluví o Mrtvém moři jako o zázraku a nejefektivnějších lázních světa. Hotely poskytují svým hostům nejen plné pohodlí, ale i výborné stravování odpovídající danému klimatu a zdravotním potížím. Na plážích je k dispozici černé léčivé bahno. Nebe je zde téměř celý rok bez mraků a sluneční záři se můžete vydávat bez strachu z ozónové díry. Večeře. Nocleh v Ein Bokeku.
7. den EIN BOKEK – TEL AVIV
Snídaně. Odjezd z Ein Bokeku do Tel Avivu. Okružní jízda po Tel Avivu s ně - ko lika zastávkami. Tel Aviv se nachází na břehu Středozemního moře, jméno Tel Aviv znamená v hebrejštině kopec (tel) a jaro (aviv). Možnost koupání ve Středo zemním moři. Večeře. Nocleh.
8. den TEL AVIV – PRAHA
Transfer na letiště, odlet z Tel Avivu do Prahy. Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu a letištní poplatky
4 noclehy ve 3* hotelech během okruhu s polopenzí
3 noclehy v hotelu dle výběru u Mrtvého moře
veškeré transfery během okruhu
všechny prohlídky a vstupy dle programu
služby česky hovořícího průvodce (min. 16 osob)
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety a vstupy
spropitné a bakšišné
cestovní pojištění
Pořádající ck: Eso Travel, a.s. IČO: 27957039
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...