stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Termín:09.10. (Pá) - 11.10. (Ne) 2020

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

Aktuální cena:4 790 Kč

Původní cena:

strava:Bez stravy

doprava:Autobus

Odlet:

Ternímy a ceny do hotelu Berlín a slavnost světel

Poloha
Poznejte německou metropoli Berlín v její skutečně nevšední podobě! Každý říjen se Berlín na týden promění večer v pohádkové město s budovami i celými ulicemi osvětlenými jasnými a barevnými světly.CK si vyhrazuje právo záměn jednotlivých objektů programu. Kupole Říšského sněmu může být uzavřena kvůli aktuálnímu provozu instituce, bývá do ní pouštěno omezené množství návštěvníků a hromadné rezervace někdy bývají zamítnuty. Prosím, uveďte zájem na přihlášce.
Program

1. den
Odjezd v ranních hod. BERLÍN (UNESCO), CHARLOTTENBURG, zámek pruských králů, třída Kurfürstendamm, Kaiser-Wilhelm Gedächtniskirche, Vítězný sloup, Braniborská brána, Potsdamer Platz a rozsáhlá nová výstavba (Sony Center), Berlínská zeď, bývalý hraniční přechod Checkpoint Charlie s Muzeem útěků aj. Po setmění se město rozzáří barevnými světly v rámci Festivalu světel Festival of Lights – fantastická podívaná na barevně nasvícené město.
2. den
BERLÍN , Říšský sněm (nutná rezervace), historický střed Berlína a Muzejní ostrov, moderní architektura Hauptbahnhof, třídy Unter den Linden a Friedrichstrasse, Opera, katedrála sv. Hedviky, Francouzský kostel, Humboldtova univerzita, dóm (hroby králů, z kupole výhled na město), Alexanderplatz s televizní věží (365 m), Červená radnice, dále muzea na Muzejním ostrově. Variantně projížďka lodí po Sprévě. Večer Festival světel – fantastická podívaná na barevně nasvícené město, bohaté doprovodné programy, účast pozdě do noci, možnost večerní prohlídky osvětleného Berlína v turistických busech (450 Kč, nutná rezervace).
3. den
Babí léto v Postupimských parcích : cestou zastávka ve Vědeckém parku Alberta Eisteina u observatoře Einsteinova věž. POSTUPIM (POSTDAM ), hl. m. spolkové země Braniborsko ), Sanssouci, Neues Palais, Neue Kammern. Procházka rozlehlým barevným parkem s pavilóny, fontánami a sochami (Čínský pavilón, Římské lázně, zámek Charlottenhof, Cecillienhof). Fakult. MHD prohlídka centra města POSTUPIM (Braniborská brána, chrám sv. Mikuláše, radnice, holandská čtvrť („Malý Amsterdam“), ruská čtvrť Alexandrowka, česká čtvrť Nowawes. Variantně individuální návštěva BERLÍNA vlakem S-Bahn a tramvají. Návrat do ČR do půlnoci.
Ubytování
hotel
Stravování
vlastní
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna
2x snídaně
záloha za rezervaci prohlídky osvětleného Berlína v autobuse - 2 hodiny
rezervace Reichstagu (nutno uvést již při přihlášení, pozdější změny většinou nejsou možné, k rezervaci je nutné uvést čís¨lo cestovního dokladu)
1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení
Doprava
autokarem
Cena zahrnuje
-dopravu autobusem
-2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje)
-průvodce
Cena ne zahrnuje
-pobytové taxy, plavbu lodi a vstupné (cca 70 Euro)
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...