stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Termín:20.09. (Pá) - 22.09. (Ne) 2019

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

Aktuální cena:5 190 Kč

Původní cena:

strava:Snídaně

doprava:Autobus

Odlet:

Ternímy a ceny do hotelu Perly Švábského Jury

Poloha
Během našeho nového poznávacího zájezdu navštívíte zajímavou oblast Německa, kde se nachází starobylé a slavné hrady mocných panovnických rodů - zámek Lichtenstein a hrad Hohenzollern. Nevynecháme ani další zámky a kláštery, jejichž prohlídky Vás přenesou do dávných rytířských dob.
Program

1. den
Odjezd dopoledne. Návštěva bavorského městečka ROTHENBURG OB DER TAUBER, které je známé pro své ze středověku zachovalé staré město s mnoha klikatými uličkami a malými náměstími obklopené hrázděnými domy. Nocleh.
2. den
Zámek LUDWIGSBURG – „švábské Versailles“, jeden z nejkrásnějších a největších barokních zámků v Německu, prohlídka interiéru zámku – vývoj slohů přes pozdní baroko, rokoko až po empír. Zámek LICHTENSTEIN – vyhlídka z nádvoří pohádkového zámku, který patří vévodům z Urachu. BAD URACH – lázeňské město v srdci Švábské Alby, prohlídka starého města. Nocleh.
3. den
Prohlídka hradu HOHENZOLLERN, položeném na 855 m vysokém kopci u městečka Hechingen, který patří k nejkrásnějším a nejvíce navštěvovaným hradům v Evropě. Nejvýznamnějším exponátem je koruna Viléma II. nebo osobní věci Bedřicha II. Velikého. Klášter BEURON, prohlídka kostela. Průjezd krásným údolím Dunaje. Zámek SIGMARINGEN s mnoha věžičkami a s jedinečnou zbrojnicí, která je jednou z největších soukromých sbírek v Evropě, prohlídka interiéru zámku. Odjezd zpět do ČR. Návrat večer.
Ubytování
hotel
Stravování
snídaně
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna
1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení
Doprava
autokarem
Cena zahrnuje
-dopravu autobusem
-2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
-2x snídani
-průvodce
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...