stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

GALICJA - Wieliczka- Kraków ***+

destinace: Polsko, Wieliczka- Kraków

Termín:03.07. (Pá) - 05.07. (Ne) 2020

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

Aktuální cena:1 890 Kč

Původní cena:

strava:Polopenze

doprava:Vlastní

Odlet:

Ternímy a ceny do hotelu GALICJA - Wieliczka- Kraków

Poloha
hotel se nachází v Krakowě-Wieliczce, jedné z nejoblíbenějších částí provincie Malopolska, v bezprostřední blízkosti historického solného dolu, cca 10 km od historického centra Krakova, v blízkosti hlavních dopravních cest (Kraków, Zakopane, Tarnów, Rzeszów, Oświęcim, Wadowice, Częstochowa).
Vybavení
restaurace, bar, společenská místnost, konferenční a školící centrum, sauna, biliár, obchod se suvenýry a šperky, transfer z letiště / hotel, dětská herna. Možnost zajištění prohlídek památek, vstupenky do muzeí, divadla a kina. V bezprostřední blízkosti sportovní a rekreační centrum s bazénem, ​​tenisovými kurty a sportovními hřišti.
Ubytování
2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi, minibar, fén (pokoje mají pouze oddělená lůžka). 3-lůžkové a rodinné pokoje na dotaz (vč. ceny)
Stravování
polopenze.
Další služby
dětská postýlka - na dotaz
Dítě
Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
Parkování
cca 4 €/den
POBYT SE ZVÍŘETEM
12,50 €/noc
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
BALÍČEK NA 3 DNY/2 NOCI: - 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 2-chodové menu vč. 1 nápoje) - Wi-Fi - sauna, biliár
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
BALÍČEK NA 6 DNÍ/ 5 NOCÍ: - 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 2-chodové menu vč. 1 nápoje) - Wi-Fi - sauna, biliár - 1x relaxační masáž/dospělá osoba (45 min) - 1x návštěva turistické cesty v solném dole
REKREAČNÍ POPLATEK
1,- €/den
AKČNÍ NABÍDKA
VELIKONOCE 10.4. - 13.4.2020
Proč k nám?
Proč hotel Galicja Wieliczka- Kraków: - turistika, relaxace - nejoblíbenější oblast Malopolska
Kód hotelu
Z0748R20
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
VELIKONOCE (4 dny/3 noci, nástupní den pátek) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 2-chodové menu vč. 1 nápoje) - v neděli odpolední káva a koláč - Wi-Fi - sauna, biliár
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...