stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Termín:15.10. (Čt) - 18.10. (Ne) 2020

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

Aktuální cena:14 990 Kč

Původní cena:

strava:Snídaně

doprava:Letecky

Odlet:

Ternímy a ceny do hotelu Athény letecky

Poloha
Řecko bylo kolébkou evropské civilizace. Nejenom do Athén vás zavede tento letecký poznávací zájezd. Objevíte krásy středověké Plaky, vychutnáte si osvětlenou Akropoli nebo nádherný panoramatický výhled z pahorku Lykabetos. Můžete povečeřet v typické taverně nebo se vykoupat na některé z překrásných pláží Egejského moře. Zvláštní pozornost bude věnována památkám zapsaným na seznam světového dědictví UNESCO.
Program

1. den
Dopoledne odlet z Prahy do Athén . Ubytování v hotelu. Večerní procházka centrem Athén , posezení v některé z taveren ve čtvrti Plaka.
2. den
Celý den bude věnován především antickým památkám Athén . Postupně navštívíte Akropolis, Agoru, nejzachovalejší antický chrám - Theseion, Dionýsovo divadlo, chrám Dia Olympského, starý olympijský stadion.
3. den
Tento den můžete využít k další prohlídce Athén (nabízí se např. Archeologické muzeum, vyjížďka na pahorek Lykabetos či návštěva ústředního athénského náměstí Syntagma). Nebo můžete využít některého z nabízených fakultativních výletů. Polodenní výlet na Mys Sounion: Polodenní výlet vás povede po turisticky nejrušnějším Attickém pobřeží mezi Aténami a mysem Sounion, kterému se také říká Apollónovo pobřeží podle malého Apollónova chrámu ve Vouligmeni. Projíždět budeme kolem členitého pobřeží se zlatavými písečnými plážemi, nížinami a lesy až k cíli naší cesty - mysu Sounion. Jeho dominantou je Poseidonův chrám z 5. stol. př. n. l., jehož 16 impozantních bělostných mramorových sloupů se tyčí 60 metrů nad hladinou Egejského moře. Celodenní vyjížďka lodí po Saronském zálivu: Během celodenního výletu navštívíte ostrovy Hydros, Poros a Egina.
4. den
V odpoledních hodinách odjezd na letiště a odlet z Athén do Prahy.
Ubytování
hotel
Stravování
snídaně
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna
1/1 pokoj (zde povinný při doobsazení)
Zavazadlo k odbavení
Výlet Mys Sounion
Výlet lodí po Saronském zálivu
Doprava
letecky
Cena zahrnuje
-letecká doprava Praha - Athény a zpět
-palubní zavazadlo
-transfery z letiště do hotelu a zpět
-průvodce
-3x snídaně
-3x nocleh v hotelu
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...