stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Hotel Park, Hokovce - Dudince, Vánoce autokarem ***

destinace: Slovenská republika, Jižní Slovensko, Hokovce

Termín:19.12. (So) - 26.12. (So) 2020

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

Aktuální cena:7 050 Kč

Původní cena:

strava:Plná penze

doprava:Autobus

Odlet:

Ternímy a ceny do hotelu Hotel Park, Hokovce - Dudince, Vánoce autokarem

Poloha
Odjezd z ČR je 19.12. v odpoledních hodinách, ubytování na hotelu v neděli brzy ráno hned po příjezdu. Odjezd zpět 26.12. v dopoledních hodinách.
Nástupní místa: Kladno cca 17,00 hod. - pouze při počtu min. 15 osob, Praha / Černý Most cca 18,00 hod., dále možnost odjezdů z Jihlavy, Brna, Břeclavi).
Ubytování
Moderní rodinný hotel se nachází v bezprostřední blízkosti známých léčebných lázní Dudince (cca 2 km), u pěkného lesoparku, cca 13 km od hranic s Maďarskem.
Nově rekonstruované relaxační centrum "santovka wellness" se nachází cca 17 km od hotelu - k dispozici je zde 6 vanových boxů s vyhřívanou vodou, dále perličkové koupele a solné lampy, zpříjemňující pobyt ve vaně. Klienti na léčebném pobytu mají přímo na hotelu Park koupele ve vanách s minerální vodou Santovka.

V hotelu je k dispozici restaurace, kavárna, kde se v sezóně konají taneční večírky s živou hudbou, venkovní i krytý bazén, sauna, fitness, solárium, kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, výtah pro vozíčkáře, možnost zapůjčení kol, různé druhy masáží (podvodní, reflexní, klasická), vodoléčba, parafín, elektroléčba, perličková koupel, bioptronová lampa, inhalace.
Koupání: venkovní bazén (20 x 12 m) s terasou a lehátky na opalování nebo krytý hotelový bazén (15 x 8 m) a sedací bazének o průměru 3 m s teplotou vody 37 °C.

AUTOKAROVÁ DOPRAVA:
Odjezd autobusů do Dudinců je každou sobotu (nástupní místa: Kladno cca 17,00 hod. - pouze při počtu min. 15 osob, Praha / Černý Most cca 18,00 hod., dále možnost odjezdů z Jihlavy, Brna, Břeclavi). Odjezd zpět do ČR je v sobotu po snídani (cca po 9,00 hod.).
Hosté mají k dispozici 2-, 3- i 4- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT a telefonem.
Některé pokoje jsou bezbarierové.
Stravování
Plná penze. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 3 jídel.
Cena zahrnuje
autokarová doprava
6x ubytování
6x plná penze
vstupní lékařská prohlídka
8x procedura
volný vstup do bazénu
2x týdně volný vstup do sauny
Cena nezahrnuje
Na místě se hradí místní poplatek 1 Eur/osoba na den.
Slevy
Sleva pro stále klienty CK (účast na zájezdech SLAN tour) v letech 2017-2020, při rezervaci min. 3 měsíce před nástupem na pobyt. - Sleva pro stále klienty CK SLAN tour (účast na zájezdech CK v letech 2017-2020) - lázně, hory - 3 %
Pořádající ck: Slan Tour, s.r.o. IČO: 25118889
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...