stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Emperador Hotel Madrid ***+

destinace: Španělsko, Madrid

Termín:14.02. (Pá) - 16.02. (Ne) 2020

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

Aktuální cena:11 090 Kč

Původní cena:

strava:Snídaně

doprava:Letecky

Odlet:Praha

TripAdvisor cestovatelské recenze

Ternímy a ceny do hotelu Emperador Hotel Madrid

Poloha
Vítejte v příjemném hotelu Emperador Hotel Madrid s přátelskou atmosférou a dobrou polohou v rámci města. Hotel se nachází na slavné Gran Via, nedaleko nejznámějších zdejších památek- Plaza Mayor, La Plaza de España, La Puerta del Sol a dalších. Vybavení: Hotel má bazén, saunu, posilovnu, konferenční místnosti, restauraci s barem, terasu a samozřejmě recepci. Ubytování: Hotel má celkem 232 hezkých pokojů vybavených klimatizací, minibarem, připojením k internetu, SAT TV a koupelnou. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Vybavení
Hotel má bazén, saunu, posilovnu, konferenční místnosti, restauraci s barem, terasu a samozřejmě recepci. Ubytování: Hotel má celkem 232 hezkých pokojů vybavených klimatizací, minibarem, připojením k internetu, SAT TV a koupelnou. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Ubytování
Hotel má celkem 232 hezkých pokojů vybavených klimatizací, minibarem, připojením k internetu, SAT TV a koupelnou. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Sport a zábava
Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Popis zajezdu
Letecká společnost ČSA. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Madridu, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek. Ceny platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, transfery, fakultativní služby. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

180. z 466 hotelů v Madridu

Vynikající
962
Velmi dobré
1127
Průměrné
463
Špatné
157
Příšerné
92
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Prostě fajn
Hotel je v docházkové vzdálenosti na mnoho míst, i když ne tak blízko k slušnému nočnímu životu (na to by navrhl Sol nebo Latina). Zaměstnanci jsou milí, ale musí prosazovat některé opravdu... celá recenze s možností překladu
Melissa N, Londýn, Spojené království, 15:45 19.08.2019
Na střešní terase / bazénu je cena za peníze
Obrovská střešní terasa / bar u bazénu se 100 + lehátky. Ačkoli s přístupem k nerezidentům (za poplatek), může se to přeplnit. Samostatná VIP terasa a lehátka ve stylu postele vyhrazená pro ty, kteří... celá recenze s možností překladu
Mayafrog, Londýn, Spojené království, 12:46 18.08.2019
Čistý, dobře umístěný, venkovní bazén
Už od 5 nocí v Madridu. Plus strana, velmi čistý, dobře umístěný hotel. Kvalitní venkovní bazén, i když není vhodný pro děti, tichý účinný vzduch. Mínus body, nedostatek lehátek pro velikost hotelu... celá recenze s možností překladu
Sandra C, 09:52 18.08.2019
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...