stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Hotel Victoria 4 ***

destinace: Španělsko, Madrid

Termín:27.12. (Pá) - 29.12. (Ne) 2019

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

Aktuální cena:10 590 Kč

Původní cena:

strava:Snídaně

doprava:Letecky

Odlet:Praha

TripAdvisor cestovatelské recenze

Ternímy a ceny do hotelu Hotel Victoria 4

Poloha
Hotel se nachází na Victoria Street u Puerta del Sol, v Madridu. Budova hotelu je původně z 19. století, kompletně renovovaná, kombinuje historii a moderno. Hotel se nachází v srdci Madridu. Vybavení: Hotel má terasu, kavárnu a restauraci, recepci, klimatizaci, půjčovnu kol a aut, možnost zařízení výletů na recepci. Ubytování:hotel má 52 pokojů v 5 patrech. Všechny jsou vybaveny minibarem, trezorem, připojením k internetu, telefonem, fénem, klimatizací, TV a koupelnou. Na výběr je z několika kategorií ubytování. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Vybavení
Hotel má terasu, kavárnu a restauraci, recepci, klimatizaci, půjčovnu kol a aut, možnost zařízení výletů na recepci. Ubytování:hotel má 52 pokojů v 5 patrech. Všechny jsou vybaveny minibarem, trezorem, připojením k internetu, telefonem, fénem, klimatizací, TV a koupelnou. Na výběr je z několika kategorií ubytování. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Ubytování
hotel má 52 pokojů v 5 patrech. Všechny jsou vybaveny minibarem, trezorem, připojením k internetu, telefonem, fénem, klimatizací, TV a koupelnou. Na výběr je z několika kategorií ubytování. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Sport a zábava
Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Popis zajezdu
Letecká společnost ČSA. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Madridu, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek. Ceny platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, transfery, fakultativní služby. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

237. z 466 hotelů v Madridu

Vynikající
228
Velmi dobré
439
Průměrné
161
Špatné
39
Příšerné
22
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Pokoj čistý a pohodlný
Nedá se porušit místnost nebo hotel, protože se vše zdálo čisté. Snídaně byla průměrná. Některé ráno jen kokosový jogurt a některé ráno banány byly příliš zelené na to, aby jedli. Všechno ostatní... celá recenze s možností překladu
Page G, Bryn Mawr, Pensylvánie, 17:25 29.07.2018
velmi pěkný hotel
Byla jsem tam čtyři noci a během pobytu jsem si užila. . . stanice metra byla nedaleko. Hotel byl čistý a čistý. Doufám, že se budeme opět vrátit na další návštěvu v říjnu 2018 pro CPhI WW 2018 celá recenze s možností překladu
mdpandey07, Navi Mumbai, Indie, 02:16 20.07.2018
Dobré umístění
Přátelé doporučili tento hotel podle jeho umístění. Velmi snadné chodit po cokoliv, co byste chtěli vidět, pokud budete v Madridu pobývat 24/48 hodin. Otevřená trasa autobusu do 100 metrů. Plaza... celá recenze s možností překladu
Malachy M, 21:55 09.07.2018
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...