stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Rafaelhoteles Ventas ***+

destinace: Španělsko, Madrid

Termín:13.12. (Pá) - 15.12. (Ne) 2019

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

Aktuální cena:10 290 Kč

Původní cena:

strava:Snídaně

doprava:Letecky

Odlet:Praha

TripAdvisor cestovatelské recenze

Ternímy a ceny do hotelu Rafaelhoteles Ventas

Poloha
Hotel Ventas je umístěn na rušné ulici Alcalá. Překvapí kolekcí umění, profesionálním přístupem a příjemnou atmosférou. Vybavení: K vybavení hotelu patří 5 konferenčních místností, restaurac.
Vybavení
K vybavení hotelu patří 5 konferenčních místností, restaurac.
Ubytování
Hotel má celkem 111 pokojů, všechny příjemně a moderně vybavené, mají koupelnu, trezor, minibar, SAT TV a možnost připojení k internetu. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Sport a zábava
Nepřeberné možnosti zábavy, poznávání a nakupování v tepajícím centru Madridu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.
Popis zajezdu
Letecká společnost ČSA. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Madridu, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek. Ceny platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, transfery, fakultativní služby. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

281. z 466 hotelů v Madridu

Vynikající
188
Velmi dobré
407
Průměrné
215
Špatné
58
Příšerné
38
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Dobré umístění, ale ....
Jediná dobrá věc v tomto hotelu je umístění. Místo voní a vypadá opravdu stará. Pokoj je opravdu hlučný. Velmi starý nábytek. Musí být okamžitě obnovena. Pokud máte auto, pravděpodobně budete platit... celá recenze s možností překladu
J155CPgustavoc, 01:37 12.07.2018
Blízko k aréně a autobusovému spojení.
Hotel je pěkný. Poloha je blízko k aréně a má snadný přístup do centra autobusem. Personál hotelu byl dobře vyškolený a ochotný. V jídelně jsme jedli dvě jídlo a snídaně byla dobrá. Hotel byl čistý a... celá recenze s možností překladu
Paul A, Houston, 12:50 04.07.2018
Dobrá snídaně, ale to je všechno
Strávil jsem 2 noci pro účely podnikání a v tomto kontextu očekávám klidný noční spánek a schopnost pracovat. Oba nebyly možné - pokoje nejsou zvukotěsné a bezdrátové připojení je strašné. Také je to... celá recenze s možností překladu
rcjfox, Londýn, Spojené království, 00:20 15.06.2018
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...