stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Sercotel Togumar hotel Madrid ***

destinace: Španělsko, Madrid

Termín:03.01. (Pá) - 05.01. (Ne) 2020

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

Aktuální cena:9 590 Kč

Původní cena:

strava:Snídaně

doprava:Letecky

Odlet:Praha

TripAdvisor cestovatelské recenze

Ternímy a ceny do hotelu Sercotel Togumar hotel Madrid

Poloha
Velmi příjemný hotel Sercotel Togumar se nachází na severním konci Paseo de la Castellana, v těsné blízkosti nové Juan Carlos, v dosahu centra Madridu. Na letiště je to asi 10 minut jízdy autem, metro je asi 200 m od hotelu, historické centrum asi 6 km. Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, free Wi-Fi v celém objektu, jídelna, možnost půjčení auta, business corner. Ubytování: V hotelu je celkem 71 pokojů, všechny příjemně zařízené. K vybavení standardních pokojů patří klimatizace, trezor, minibar, fén telefon, SAT TV a koupelna. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Spousta možností výletů, poznávání, nakupování, zábavy a nočního života v tepajícím centru Madridu.
Vybavení
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, free Wi-Fi v celém objektu, jídelna, možnost půjčení auta, business corner. Ubytování: V hotelu je celkem 71 pokojů, všechny příjemně zařízené. K vybavení standardních pokojů patří klimatizace, trezor, minibar, fén telefon, SAT TV a koupelna. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Spousta možností výletů, poznávání, nakupování, zábavy a nočního života v tepajícím centru Madridu.
Ubytování
V hotelu je celkem 71 pokojů, všechny příjemně zařízené. K vybavení standardních pokojů patří klimatizace, trezor, minibar, fén telefon, SAT TV a koupelna. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Spousta možností výletů, poznávání, nakupování, zábavy a nočního života v tepajícím centru Madridu.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně. Sport a zábava: Spousta možností výletů, poznávání, nakupování, zábavy a nočního života v tepajícím centru Madridu.
Sport a zábava
Spousta možností výletů, poznávání, nakupování, zábavy a nočního života v tepajícím centru Madridu.
Popis zajezdu
Letecká společnost ČSA. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Madridu, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek. Ceny platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, transfery, fakultativní služby. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

251. z 466 hotelů v Madridu

Vynikající
125
Velmi dobré
163
Průměrné
99
Špatné
31
Příšerné
14
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Skvělý malý hotel ..
Doslova jsme byli v Madridu 1 noc a tento hotel pro nás rezervovala nemocnice, do které jsme šli. Bylo to skvělé. Měli jsme pokoj ve 3. patře, neslyšeli jsme žádný hluk ze silnice. Byl skvěle čistý... celá recenze s možností překladu
LucyH131, London, England, United Kingdom, 13:06 07.08.2019
Togumar Experience
Je to dobré místo na dlouhou dobu (více než týden), ve skutečnosti máte kuchyň, lednici a v některých místnostech také najdete pračku, WiFi není rychlejší, ale funguje docela dobře a průlom za 7 $ je... celá recenze s možností překladu
Jose O, 02:41 18.07.2019
Skvělý pobyt v Togumaru
Nachází se v blízkosti metra Prosperidad, samotná oblast má své jedinečné španělské kouzlo. spousty restaurací, barů a supermarketů do 5 minut chůze. Pračka a sušička je třeba opravit na formy, ale... celá recenze s možností překladu
napoleon f, 05:31 12.06.2018
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...