stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Andalusie – pobytově poznávací – letecky ***

destinace: Španělsko, Poznávací zájezdy - Španělsko

Termín:07.04. (Čt) - 14.04. (Čt) 2022

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

Aktuální cena:16 990 Kč

Původní cena:

strava:Snídaně

doprava:Letecky PRG

Odlet:

Ternímy a ceny do hotelu Andalusie – pobytově poznávací – letecky

Program
1. den
Odlet z Prahy, přílet do Malagy, přesun do vyhledávaného přímořského letoviska Torremolinos/Banalmadena, které je centrem pobřeží Costa del Sol. Ubytování, seznámení se s letoviskem, osobní volno, nocleh.
2. den
Vydáme se do nedalekého města MALAGA jež má bohaté dějiny a kde pulzuje život luxusních dovolených. Město zdobí stovky palem a parků s nádhernou vegetací. Uvidíte architekturu inspirovanou muslimským světem, starobylé zříceniny i klikaté uličky a náměstí. Na vrchu Gibralfaro ční maurská pevnost Alcazaba, odkud se nabízí výhled na celé okolí. Součástí hradního komplexu jsou zbytky římského amfiteátru. Pozoruhodná je velká renesanční  Catedral de la Encarnació, známá pod názvem “La Manquita”. Zastavíme se také v místní tržnici Mercato de Ataranazas hýřící pestrými barvami a vůněmi, kde nasajete zdejší čilý ruch a ochutnáte zdejší dobroty. Zájemci mohou navštívit rodný dům slavného španělského malíře Pabla Picassa – Casa natal de Picasso spjatý se životem tohoto umělce, kde lze shlédnout originály jeho prací. Okouzlí vás překrásná zelená oáza parku El Parque táhnoucí se naproti přístavu. Jsou zde vybudovány stesky s četnými sochami, fontánami a moderními architektonickými stavbami. Budete mít možnost vyzkoušet různé typy místních pokrmů tkzv. Tapas i výtečná andaluská vína či pescato fritto. Milovníci umění nepohrdnou návštěvou Museo de Bellas Artes s plátny významných španělských malířů, či Picassova muzea. Návrat na hotel, volno u moře. Nocleh.
3. den
Torremolinos/Banalmadena – osobní volno, procházky.  Nocleh.
4. den
GRANADA – celodenní fakult. výlet do významného historického města, které leží na úpatí nejvyššího španělského pohoří Sierra Nevada. Návštěvu těchto míst nebudete litovat. Navštívit Alhambru a její tři paláce, jedinečné maurské zahrady Géneralife opravdu stojí za to. Seznámíte se také s centrem Granady, shlédnete královskou kapli, katedrálu, pomník Kryštofa Kolumba a další pamětihodnosti. Nebo osobní volno v letovisku. Nocleh.
5. den
GIBRALTAR – celodenní fakult.výlet na nejjižnější místo Evropy do zámořské kolonie patřící Velké Británii. Gibraltar zahrnuje tolik zajímavostí, že jeho návštěva nemůže nikoho zklamat. Přivítají vás sympatičtí obyvatelé hovořící typickou britskou angličtinou a hordy volně žijících opiček – Macaca Sylvanus, jež místní obyvatelé hýčkají, kvůli legendě, která praví, že Gibraltar bude britský dokud zde opice budou žít. Centrum města Main street, tvoří rušnou tepnu a hlavní nákupní zónu. Shlédnete Gibraltarskou skálu “The Rock“, odkud je nádherný výhled na celý Algeciraský záliv. Nebo osobní volno ve letovisku. Nocleh.
6. den
RONDA – fakult.výlet do jedinečného města s působivou atmosférou, vystaveného na okraji vysoké rokle, situovaného v romantické krajině pohoří Sierra de Ronda. Zastavíme se v zahradách Alameda del Tajo odkud se skýtá nádherný výhled na tento klenot Andalusie, kde se snoubí maurský styl s renesancí. Uvidíte architektonický skvost města, klenutý most Puente Nuevo, jež překlenuje strmé vápencové stěny rokle El Tajo a nabízí unikátní výhledy na řeku Guadalevín a její údolí. Projdeme se romantickými úzkými uličkami, které vyúsťují na malá utajená náměstí ukrývající krásné paláce. Mezi nejhezčí patří Palacio de Mondragón, jež sloužil jako rezidence velkého maurského krále Abb el Malika. Budete obdivovat kostel Santa Maria la Mayor, krásnou fasádu Palacio del Marqués de Salvatiera, restaurované arabské lázně Baňos Árabes, dům dona San J. Bosco, renesanční radnici, maurskou bránu Puerta de Almocabar, či Plaza de Toros a spoustu dalších zajímavostí. Nebo osobní volno ve středisku. Nocleh.
7. den
Torremolinos/Banalmadena – osobní volno, možnost návštěvy zdejšího zábavního parku, procházky. Nocleh.
8. den
Dle časových dispozic osobní volno ve středisku. Přesun na letiště a odlet zpět do Prahy.
Cena zahrnuje
Letenku Praha - Malaga - Praha
Letištní taxy a poplatky
Kabinová zavazadla dle podmínek letecké společnosti
7x ubytování v hotelu*** se snídaní
Česky mluvícího průvodce po celou dobu zájezdu
Zákonné pojištění CK, DPH
Cena nezahrnuje
Místní dopravu, vstupy a místní taxy
Velké zavazadlo do 10kg (55x40x20) na palubu 900 Kč
Transfer z letiště do střediska a zpět 22 EUR
Místní dopravu
Fakultativní výlety: Malaga za cenu místní dopravy 5EUR. Přes místní agentury budou zajištěny výlety: Gibraltar 79EUR, Granada včetně Alhambry a zahrad Generalife 89EUR, Ronda 59 EUR (orientační ceny). Výlety mohou proběhnou ve změněném pořadí a cena se může změnit.
Pořádající ck: WISNAR groupe mondiale s.r.o. IČO: 6514316
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...