stella zajezd dovolena leto pobyt 2018 last minute 2019 lyze

Přírodní krásy a kultura Mallorcy - letecky

destinace: Španělsko, Poznávací zájezdy - Španělsko, Španělsko

Termín:19.05. (Pá) - 26.05. (Pá) 2023

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

Aktuální cena:24 990 Kč

Původní cena:

strava:Polopenze

doprava:Letecky

Odlet:

Ternímy a ceny do hotelu Přírodní krásy a kultura Mallorcy - letecky

Poloha
Mallorca je jako stvořená pro poznávání jak přírodních krás (divoké pohoří Serra de Tramutana dosahující výšky přes 1400m n.m., rozeklané pobřeží s útesy, úchvatné soutěsky, krasové jeskyně) tak i kulturních památek. Svou rozmanitostí zaujme a příjemně překvapí každého návštěvníka.
Program

1. den
Odlet z ČR na Mallorcu .
2. den
Volný den u moře.
3. den
Výlet do jihozápadní části ostrova. Přejezd přes jižní část pohoří SERRA DE TRAMUNTANA do městečka Valldemossa. Městečko VALLDEMOSSA – malebné městečko s kartuziánským klášterem, které se zalíbilo i F. Chopinovi a G. Sandové. ESTELLENCS – starobylá obec na strmých horských svazích s nádhernými výhledy. Přejezd přes vyhlídku MIRADOR DE RICARDO ROCA (výhledy na temně modré moře a příkrá skaliska) do původního rybářského přístavu PORT D'ANDRATX. Na závěr dne koupání na plážích jižní části ostrova.
4. den
Výlet do severní části Mallorcy k mysu CAP DE FORMENTOR – poloostrov s mohutnými skalnatými útesy. PORT DE POLLENCA – pěkný přístav, východisko výletních lodí. Kouzelné městečko ALCÚDIA připomínající ve svém středu barcelonskou gotickou čtvrť a s památkami na římskou část dějin. Koupání na některé ze zdejších pěkných pláží.
5. den
Dopoledne podrobná prohlídka města PALMA DE MALLORCA – hlavní město ostrova s významnými památkami připomínajícími jeho pohnutou minulost. Monumentální gotická katedrála La Seu postavená na zbytcích mešity, palác de l'Almudaina (původně arabský Alcazar), kostel sv. Eulanie, klášter sv. Františka, Arabské lázně aj. Odpoledne koupání a odpočinek na pláži.
6. den
Návštěva romantických městeček SOLLER a PORT DE SOLLER. Zájemci mohou mezi městečky projet historickou tramvají. V případě pěkného počasí možnost výletu lodí (platí se na místě) do romantické zátoky SA CALOBRA. Odtud procházka přes několik tunelů k ústí soutěsky TORRENT DE PAREIS a dále do nitra druhé největší evropské erozní soutěsky nebo koupání na romantické pláži. Cestou návštěva kláštera LLUC – hlavní poutní místo na ostrově proslulé již ve středověku díky tmavé sošce Panny Marie (La Moreneta).
7. den
Pobyt u moře.
8. den
Odlet do Prahy.
Ubytování
hotel
Stravování
polopenze
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna do 40.000 Kč
1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení
samostatně cestující osoby se zájmem o doobsazení budeme kontaktovat.
Doprava
letecky
Cena zahrnuje
-letecká doprava na Mallorcu a zpět
-doprava autobusem na výlety
-7x ubytování v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.)
-7x polopenze
-průvodce
Cena ne zahrnuje
-Cena nezahrnuje pobytovou taxu - platí se na místě v Eurech.
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...