Termín:17.05. (Út) - 24.05. (Út) 2022
Délka pobytu:8 dní, 7 nocí
Aktuální cena:9 190 Kč
Původní cena:26 290 Kč
strava:All inclusive
doprava:Letecky
Odlet:Praha
Ternímy a ceny do hotelu Hotel Pickalbatros Albatros Aqua Park
Jeden z mnoha hotelů řetězce Pickalbatros leží v jížní části Hurghady. Jedná se o hotel střední velikosti, který je dobře vybavený pro rodiny s dětmi. Nabízí pěkný aquapark, vyhřívané bazény a sportovní vyžití pro každého. Hosté využívají krásnou písčitou pláž sousedního hotelu Beach Albatros Resort, na kterou jezdí pravidelně hotelový shuttle bus.
Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
- vstupní hala s recepcí
- hlavní restaurace
- 3 tematické restaurace
- několik barů
- snack bar
- Wi-Fi v lobby (zdarma)
- obchod se suvenýry
- několik bazénů (lehátka, slunečníky a osušky zdarma)
- vyhřívaný bazén
- dětský bazén
- skluzavky
- dětský klub
Standardní pokoj
- klimatizace
- telefon
- TV
- minibar (1 lahev vody denně)
- vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
- trezor
- wi-fi (zdarma)
- balkon nebo terasa
- Jednolůžkový pokoj
- Rodinný pokoj – 2 oddělené místnosti
- pláže: 500 m přes místní komunikaci
- letiště: 10 km Hurghada
- centra: 13 km
- nákupních možností: 0 m v hotelu
- písčitá
- plážový bar
- lehátka a slunečníky zdarma
- animační programy
- aerobic
- stolní tenis
- tělocvična
- tenisový kurt (osvětlení a vybavení za poplatek)
- volejbal
- masáže
- vířivka
- sauna
- pára
- potápění
- vodní sporty na pláži
- All Inclusive:
- Hlavní restaurace: 07.00–10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 10.00–11.00 pozdí snídaně, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 18.30–21.30 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů, 22.00–24.00 pozdní večeře, u snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje (postmixové – cola, sprite, soda, džus – ne fresh), u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva
- Tematické restaurace: 18.30–21.00 večeře formou bufetu (asijská a italská)
- Bar u bazénu: 10.00–17.00 nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)
- Columbus bar: 10.00–24.00 nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)
- Možnost využívat barů v sesterském hotelu Pickalbatros Sea World:Cubana bar v hotelu: 10.00–17.00 nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)
- Aqua bar v hotelu: 11.00–16.00 zmrzlina, 10.00–17.00 nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)
- Columbus bar v hotelu: 10.00–24.00 nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)
- Food Court: 11.00–16.00 zmrzlina, 12.30–16.00 odpolední snack, 16.00–17.00 palačinky, 10.00–17.00 koktejly, nealkoholické nápoje
- Dolphin bar: 11.00–16.00 zmrzlina, 12.30–16.00 odpolední snack, 16.00–17.00 palačinky, 10.00–17.00 nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)
- Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit
47. z 256 hotelů v Hurghadě






![]() | Spokojeni | |
Dostali jsme, co jsme čekali, takže jsme spokojeni. Pokoj s balkónem, vybavení super, bazény, tobogány také. Stolní tenis, volejbal, petang, tenis k dispozici. Měli jsme nějaké nedorozumění ohledně... celá recenze s možností překladu | ||
momoichiomom, 02:04 18.05.2021 | ||
![]() | Zimni dovolena | |
Byli jsme s manzelem a dcerou v tomto hotelu na tyden v Prosinci. Je to prvni hotel v Egypte kam bych se rada vratila, doporucuji, na zimni dovolenou naprosto vyhovujici :-) Vyhrivane bazeny... celá recenze s možností překladu | ||
petilan, Teplice, Česká republika, 00:33 01.01.2020 | ||
![]() | Nikdy více! | |
Běžně recenze nepíšu, ale tentokrát si čas udělám... Bohužel my nejsme z pobytu v hotelu vůbec nadšení a nedoporučuji. V Egyptě jsme byli již mnohokrát, ale tento hotel zatím nejhorší. Strava... celá recenze s možností překladu | ||
LucieRad, 23:52 28.07.2019 |